מטבח פשוט שמח - מדריך טבעונות - פדרו אלמונדובר השקד הקלוי

אודות מטבח פשוט שמח

מה זה מטבח פשוט שמח?

“מטבח פשוט שמח” או “Simple Happy Kitchen” בגרסה האנגלית, הוא מדריך ואתר הסברתי שנועד לפשט ולהנגיש מידע על תזונה מן הצומח על ידי איורים, אינפוגרפיקה, הומור וכיף.
המטרה שלו היא לעודד אורח חיים שיביא לשיפור בבריאות בני האדם, בריאות כדור הארץ ורווחת בעלי החיים.

הפרויקט התחיל בגיוס המונים בקיקסטארטר להפקת ספר מאויר להסברת הטבעונות, ולאחר הצלחה גדולה וגיוס של 1000% מהסכום תוך חודש בלבד, המשיך להתפתח לכיוונים שונים, ביניהם גם תרגום הספר לעברית והפצתו בישראל, ועמודים פעילים ומלאי מידע ברשתות החברתיות, אחריהם עוקבים מאות אלפי אנשים ברחבי העולם.

לצד הספר הופקו מוצרים הסברתיים נוספים שכולם מבוססים על דמויות מהספר, כמו בובות, פוסטרים, צלחת, חולצות, מדבקות ועוד. מוצרים אלה ניתנים לרכישה בחנות האמריקאית. את הספר “מטבח פשוט שמח” בעברית ניתן להזמין כאן והוא ישלח מישראל.

  כרוב מאחורי מזלג. מטבח פשוט שמח, מדריך לטבעונות

מי מאחורי הפרויקט?

היי, אני מיקי מוטס ואני מאייר ומעצב מתל אביב. יש שני דברים שאני הכי אוהב. אני אוהב את כל בעלי החיים וכמעט את כל האוכל הטבעוני שיש (חוץ משומר, שומר זה לא טוב!). המטרה שלי היא לחולל שינוי על ידי ניצול היכולות האיוריות שלי, ולקדם את הערכים בהם אני מאמין.

לפני הפרויקט הזה איירתי עבור לקוחות שונים, וגם התנדבתי בעיקר בתחום האיור למען ארגונים חשובים כמו: חוות החופש, Meatless Monday, צער בעלי חיים, תנו לחיות לחיות, מחלקת הילדים בבית חולים תל השומר ועוד.

אני מתכוון להקדיש את כל העבודה שלי לקידום תזונה מן הצומח וטבעונות.

כל המידע המופיע במדריך זה, על כל חלקיו, מבוסס על מחקרים, נתונים ומאמרים שהתפרסמו ואומתו. כל המידע התזונתי נכתב ונבדק ע”י טל פורת, כרם אביטל ואורית אופיר, תזונאיות קליניות מוסמכות וחמודות מאוד.